Káva s...

Káva s... jsou pravidelná každoměsíční on-line setkání s inspirativními osobnostmi
z různých oborů

(Pozn. na Kávu s... nevystavujeme potvrzení o účasti)


Káva s... 

Pracovněprávní vztahy - středa 19. května 2021, 9:00 - 10:30 hodin

Na další Kávě s... Lenkou Vokáčovou se budeme věnovat problematice pracovněprávních vztahů. Dozvíte se, jak mladého člověk co nejlépe připravit na pracovní trh současné doby a specifického pandemického období. Řeč bude také o faktu, že práce je nutný předpoklad k soběstačnosti.

Více k tématu: 

Trh práce právě prochází turbulentními změnami. Pandemie COVID-19 urychlila procesy, které nastartovaly nové technologie. Stále více se ekonomika a svět práce rozděluje na vítěze a na poražené. Na ty, kteří uspěli a krizi nejen ustáli, ale dokázali v ní profitovat, a na ty, které pandemie zasáhla naplno a se vší silou. 

Klíčem k úspěchu v práci budoucnosti budou zejména měkké dovednosti - schopnost naučit se nové věci, adaptabilita, schopnost komunikovat a řešit problémy. 

Jak můžeme mladé lidi co nejlépe připravit na jejich budoucnost? Jaké nároky si klade aktuální trh práce a jakou roli v něm hraje individuální motivace? To vše a mnohé další se dozvíte na setkání se mnou...

Lenka Vokáčová je lektorka a mentorka mladých lidí v programu DofE a Junior Achievement. Ve společnosti ManpowerGroup má dále na starosti interní komunikaci, vztahy s klienty a CSR aktivity. 

KDY: 19. 5. 2021, 9 - 10:30 hodin

KDE: ONLINE přes platformu GoToMeeting

REGISTRACE: zde