On-line semináře pro vychovatele

Koncept vzdělávání a seberozvoje vychovatelů reflektuje palčivá a předem zvolená témata, která vycházejí z praxe vychovatelů, jejich zpětných vazeb a specifických požadavků na práci s cílovou skupinou dětí a mladistvých z dětských domovů.

Cílem této aktivity je nejen propojení komunity vychovatelů, sdílení zkušeností, ale i zvýšení pracovních kompetencí, seberozvoje a dalšího vzdělávání.

Semináře probíhají čtvrtletně, vždy on-line formou pod vedením zkušených lektorů a inspirativních osobností.

Na připravené semináře Vás vždy s časovým předstihem pozveme. Přihlášení bude možné přes registrační formulář, který bude součástí profilu dané akce. Po registraci Vám dorazí odkaz pro přihlášení na akci. Je nutné mít Wi-Fi připojení, funkční počítač s webkamerou a mikrofonem.

Online semináře jsou pro Vás ZDARMA. Po vyplnění zpětné vazby lze vystavit potvrzení o účasti.


.

Zveme vás na on-line seminář na téma: 

Stres a vyhoření

1.3. 2023 od 9 do 11 hodin

REGISTRACE ZDE

Cílem únorového on-line semináře pro vychovatele bude poskytnout  Vám informace o fenoménu stresu a vyhoření v pomáhajících profesích. Kromě samotné teorie budete mít příležitost zjistit zcela anonymně, jak jste na tom s vyhořením a budeme řešit nejen to, co dělat, když už hoříte, ale i možnou prevenci.

Lektorky setkání: 

Gabriela Štiková  je spoluzakladetelksou obecně prospěšné společnosti yourchance, kde pracuje s manažery a podílí se na jejím vedení. Vedle toho se věnuje expertní práci s mladými lidmi z dětských domovů a pěstounské péče. 

Stojí za myšlenkou platformy Terapeutická klinika, která poskytuje terapeutické, konzultační, vzdělávací a mediační služby pro děti, dospívající a dospělé. K srdci jí přirostla systemická psychoterapie a aby si doplnila kromě ekonomického vzdělání i vzdělání humatitní, studuje aktuálně psychologii na University Humanitas Praha. Více jak 13 let se pohybuje v oblasti vedení týmů, osobního rozvoje a koučinku.  Doma má 2 děti, manžela, rybičku bojovnici a  dva křečky :-). Baví ji procházky přírodou, tanec, čtení a osobní rozvoj.


Již proběhlé on-line semináře pro vychovatele:


Duševní pohoda a psychohygiena, 16. 6. 2021