On-line semináře pro vychovatele

Zlepšete své dovednosti a profesionální kompetence s našimi Online semináři pro vychovatele z dětských domovů. Naše semináře jsou navrhované tak, aby vyhovovaly potřebám vychovatelů a umožnily jim dát své znalosti do praxe při práci s nejzranitelnějšími skupinami dětí a mladých lidí.

Odhalte přístupy a techniky, které byly přímo otestovány zkušenými lektory a inspirativními osobnostmi. Tito odborníci na pedagogiku, vzdělávání a péči o děti Vás provedou nejnovějšími metodami a postupy, které mohou být pro vaši práci naprosto revoluční.

Semináře probíhají čtyřikrát do roka a jsou přístupné z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Není nutné nikam cestovat, stačí mít funkční počítač a internetové připojení. Navíc jsou semináře zcela zdarma!

Nezmeškejte tuto unikátní příležitost rozšířit své znalosti a zlepšit své profesionální dovednosti. Přidejte se k naší komunitě vychovatelů a obohaťte svou praxi o nové poznatky a metody.

Pět hlavních důvodů, proč se přihlásit na online semináře pro vychovatele z dětských domovů:

  1. Konkrétní a užitečné poznatky: Naučíte se aktuální metody a přístupy, které můžete okamžitě uplatnit ve své praxi.
  2. Pohodlí: Semináře můžete sledovat z pohodlí domova nebo kanceláře.
  3. Bezplatný přístup: Semináře jsou pro vás zcela zdarma!
  4. Komunita odborníků: Připojte se k naší sítí vychovatelů a sdílejte své zkušenosti a poznatky. Diskutujte s lektory.
  5. Certifikát o účasti: Po vyplnění zpětné vazby obdržíte certifikát o účasti na semináři.


.

Zveme vás na on-line seminář na téma: 

Děti a technologie: "Jak efektivně ovládnout digitální svět"

25.10. 2023 od 9 do 11 hodin

REGISTRACE ZDE

Připojte se k nám na interaktivní online seminář "Děti a technologie: Jak efektivně ovládnout digitální svět", určený speciálně pro vychovatele z dětských domovů. Během 90 minut vás lektorka Gabriela Štiková provede světem technologií a ukáže, jak je můžete efektivně využít při práci s dětmi.

Gabriela má bohaté zkušenosti nejen v oblasti vedení týmů a osobního rozvoje, ale také v práci s mladými lidmi z dětských domovů a pěstounské péče. Její hlavní zájem spočívá v propojení technologií a výchovy, přičemž klade důraz na rozvoj digitální gramotnosti a bezpečnosti.

V semináři se dozvíte, jaký vliv mají technologie na děti a jak je můžete využít jako nástroj ke zlepšení jejich komunikace, kreativity a kritického myšlení. Gabriela také představí praktické nástroje a strategie, které můžete ihned uplatnit ve své praxi.

Těšíme se na vás na tomto inspirativním online setkání, kde získáte cenné rady a tipy, jak efektivně využívat technologie ve prospěch dětí, které máte na starosti. Budeme se věnovat také otázkám bezpečnosti na internetu a diskutovat o tom, jak vychovávat děti k zodpovědnému chování v digitálním světě.

Připojte se k nám a získejte nové nápady a inspiraci pro svou práci s dětmi v digitálním věku!Stres a vyhoření

1.3. 2023 od 9 do 11 hodin

REGISTRACE ZDE

Cílem únorového on-line semináře pro vychovatele bude poskytnout  Vám informace o fenoménu stresu a vyhoření v pomáhajících profesích. Kromě samotné teorie budete mít příležitost zjistit zcela anonymně, jak jste na tom s vyhořením a budeme řešit nejen to, co dělat, když už hoříte, ale i možnou prevenci.

Lektorky setkání: 

Gabriela Štiková  je spoluzakladetelksou obecně prospěšné společnosti yourchance, kde pracuje s manažery a podílí se na jejím vedení. Vedle toho se věnuje expertní práci s mladými lidmi z dětských domovů a pěstounské péče. 

Stojí za myšlenkou platformy Terapeutická klinika, která poskytuje terapeutické, konzultační, vzdělávací a mediační služby pro děti, dospívající a dospělé. K srdci jí přirostla systemická psychoterapie a aby si doplnila kromě ekonomického vzdělání i vzdělání humatitní, studuje aktuálně psychologii na University Humanitas Praha. Více jak 13 let se pohybuje v oblasti vedení týmů, osobního rozvoje a koučinku.  Doma má 2 děti, manžela, rybičku bojovnici a  dva křečky :-). Baví ji procházky přírodou, tanec, čtení a osobní rozvoj.


Již proběhlé on-line semináře pro vychovatele:


Duševní pohoda a psychohygiena, 16. 6. 2021