Práce s dětmi - Pracovněprávní vztahy

Rady a tipy při hledání nové práce mlaďochů najdete ZDE. Při práci s těmi, kteří se na své první pracovní počiny připravují pomůže také prezentace z proběhlé Kávy s... na téma pracovněprávních vztahů.


Kniha měsíce května: Prima život

Prima život + pracovní sešit

Kniha pomáhá čtenáři sladit jeho životní hodnoty a cíle s finančním plánem a pochopit klíčové principy budování prosperity. 

Autorkami knížky jsou zakladatelky yourchance o.p.s a odborníci na finanční gramotnost - Jana Merunková, Ing. Gabriela Štiková (roz. Křivánková) a Ing. Kateřina Lichtenberková.

Nedílnou součástí knihy Prima život je i pracovní sešit, který rozvíjí nejen aktivity čtenářů, ale nabízí také pohled do čtenářova nitra, poznání sebe sama a nastavení priorit.

Knihu včetně pracovního sešitu lze objednat ZDE

Co o knize řekl tým Andílci s rohama při on-line soutěži Rozpočti si to!

"Po přečtení této knihy jsem si uvědomil, že si svůj život můžu naplánovat podle svých vlastních představ. Samozřejmě je nutné počítat i s překážkami, které mě určitě při uskutečňování svých cílů potkají. Důležité je nevzdávat se, ale také se bezhlavě nehrnout do všeho. Kniha obsahuje řadu zajímavých návodů, jak do života. Život, to je zdraví, práce, finance, rodina a osobní rozvoj. Autorkám se podařilo dát zajímavou formou návod, motivovat mladé lidi, jak se starat o svůj život, profesi, finance. Domnívám se, že je inspirací i pro čtenáře, kteří mají dospívání už dávno za sebou."